WIKTORIA Znak Jakości 2015r


SZANOWNI PAŃSTWO !

 

OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT GOSPODARCZY WIKTORIA
Znak Jakości Przedsiębiorców (edycja XVIII - 2015r)

 

R O Z S T R Z Y G N I Ę T Y !!!!

 

  

 DIANT - POL POLSKA wśród 40-stu Najlepszych Firm w Polsce !!!!

 

 

W konkursie nagradzane jest to, co w oczach klientów, a także firm, z którymi chcemy nawiązać współpracę jest najważniejsze. Ocenie jury podlegają rzetelność i innowacyjność, brane są pod uwagę nagrody i wyróżnienia w innych konkursach, a także zaangażowanie firmy w działalność charytatywną, oraz działalność w ramach organizacji branżowych i ich rekomendacje. Dodatkowo liczą się też wzrost zatrudnienia. Gdy mowa o rzetelności, to liczą się tu opinie klientów i innych firm, ale także banku prowadzącego konto oraz innowacyjność, za wprowadzenie nowych technologii.

 

Celem ogólnopolskiego konkursu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej.
Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Gospodarki, Wojewodowie i Marszałkowie województw, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związek Powiatów Polskich.

 

W imieniu firmy Diant-Pol Polska składamy serdeczne podziękowania za przyznanie Wiktoria Kapitule Konkursu pod przewodnictwem Pana Prezesa Waldemara Piórka, Panu Premierowi Ministrowi Gospodarki za docenienie naszej firmy, która od lat ma niezmienne motto:

 

Zaufało nam wielu klientów, a my nieustannie pracujemy na ich uznanie !!!

 

 

DZIĘKUJEMY !!!

 

Anna i Dariusz Kwiecień

 

 

więcej informacji na www.nagrodawiktoria.pl

 

 

 

Zdjęcia z Gali Rozdania Wiktoria